Lekker vies worden mag bij Modderdag op de Ulebelt

Op 29 juni laat de Ulebelt zien hoe leuk het is om met modder, water en zand te spelen, in het kader van de Nationale Modderdag. Op beide natuurspeelplekken, de Takkenbende (kinderen tot 7 jaar) en de Waterstam (kinderen vanaf 8 jaar) kunnen kinderen zich uitleven. Natuurlijk is het elke dag modderdag bij De Ulebelt, maar op deze speciale dag hebben we wat extra modder-spullen klaargelegd. Om ruim 2.000 locaties in Nederland gaan deze dag 100.000 kinderen met modder spelen.

De Nationale Modderdag 2017 is er nu voor de vijfde keer in Nederland, in navolging van Internationale Mudday in o.a. Zweden en Nepal. Op Modderdag roepen we zoveel mogelijk mensen op om mee te genieten van de natuurlijke speelelementen water en zand. Laat je lekker vies worden, kom meedoen en lekker aanmodderen!
Alle kinderen zijn welkom! Wie bakt de mooiste moddertaartjes en wie kan zichzelf het beste schminken met modder? Voor peuters is er o.a. grote buiten-modderkeuken ingericht en maken we heksensoep en moddertaartjes. Deelname is gratis, bij de Ulebelt zijn ook kleine versnaperingen (limonade, koekjes, koffie, thee, ijsjes) verkrijgbaar.