
Sponsor een Ulebelt-dier!
Bij de Ulebelt kun je als bezoeker, bedrijf, particulier of school onze educatieve stadsboerderij op een leuke en nuttige manier steunen, namelijk door het sponsoren van een dier! Je kunt zelf een dier(soort) uitkiezen.

Wat houdt sponsoren in?
Het verzorgen van een dier kost een boel geld, denk bijvoorbeeld aan voer- en verzorgingskosten, jaarlijkse entingen, wormkuren en de kosten van de hoefsmid. Mocht het dier onverhoopt ziek worden, komen de extra kosten uiteraard op rekening van de Ulebelt.
Bij sponsoring betaalt de sponsor voor één jaar een bijdrage aan de kosten die een dier met zich meebrengt. Je wordt dus financieel sponsor van het dier naar keuze. Een dier kan door meerdere mensen gesponsord worden.
Wat kost het sponsoren van een dier?
Het sponsoren van een klein dier (cavia, konijn, kip, mini-varken) kost € 25 per jaar.
Het sponsoren van een groot dier (varken, geit, schaap, koe) kost € 50 per jaar.
Sponsorcertificaat
Je kunt een sponsordier aanvragen bij de receptie van de Ulebelt of via het formulier onderaan deze pagina. De betaling vindt plaats bij onze receptie (of middels een factuur als het sponsorverzoek vanuit een bedrijf komt). Je ontvangt vervolgens direct een speciaal sponsorcertificaat van ons én we hangen een certificaat op aan ons publicatiebord bij de koeienstal.
Vraag een sponsordier aan!
Via onderstaand formulier kun je een sponsordier aanvragen. Velden met een * zijn verplicht in te vullen.