Ulebelt opnieuw Leukste Uitje Overijssel!!!
De Ulebelt is opnieuw het Leukste Uitje Overijssel en mocht de gouden award als Leukste uitje Overijssel 2019 weer mee naar huis nemen. Deze verkiezing voor de leukste uitjes schrijft Het Land van de ANWB jaarlijks uit. Publiek kan stemmen op het favoriete uitje en ANWB-leden kunnen een review geven. Gestemd kon worden op allerlei onderdelen van een uitje: prijs/kwaliteit, sfeer, personeel, faciliteiten en het aanbod Op basis hiervan scoorde de Ulebelt als hoogste en mag zich ook dit jaar het Leukste uitje noemen. In 2018 deed de Ulebelt voor het eerst mee in deze verkiezing en won toen ook de gouden award.
Uit het juryrapport: “Kinderboerderij die ook veel leuke en leerzame activiteiten organiseert. En altijd met aandacht voor mens, milieu en duurzaamheid!”
Directeur Kor Braams mocht de prijs in ontvangst nemen: “Deze prijs is ook zeker te danken aan de inzet van de vele vrijwilligers die wij hebben. En dat geldt natuurlijk ook voor alle andere organisaties die hier zitten”. De inzet van de vrijwilligers in deze branche werd herhaald door meerdere prijswinnaars en ook de directeur van de ANWB, Frits van Bruggen, merkte aan het einde van de avond op dat het hem opviel zo vaak als de rol van de vrijwilligers benoemd en gewaardeerd werd, terecht!
Voor de provincie Overijssel deelde ANWB-lid Rob Freriks de prijzen uit. Toevalligerwijs komt Rob zelf uit Deventer, en vindt hij de Ulebelt zijn favoriete uitje. Als waar ambassadeur kon hij vervolgens de gouden award uitreiken aan de Ulebelt.





