Workshop over Kind en Dier
Ongemerkt en spelenderwijs leert je kind, in de omgang met dieren, zich sociaal en praktisch te ontwikkelen. En dieren willen je altijd wel hun liefde geven ! Opvoeden hoef je dus niet alleen te doen. Workshop over de betekenis van dieren voor kinderen.
Els Brakman, dierenarts en pedagoog, geeft 3 keer een workshop over de betekenis van dieren voor kinderen. Dieren geven warmte, reflecteren jouw gedrag, accepteren je zoals je bent, en vragen verzorging. Via dieren kan je een kind veel leren over de dingen van het leven zoals gedrag, liefde, angst, vertrouwen, voeding, verzorging, sex etc. Door samen met de kinderen te kijken of te werken met dieren komt van alles ongemerkt aan bod !
data:
maandag 8 april 20.00-21.45 uur en
woensdag 10 april 9.30-11.30 uur .
Locatie: De Ulebelt, Maatmansweg 3
(op 9 april; 20.00-21.45 uur workshopavond speciaal voor leerkrachten)
Deze workshop biedt Els Brakman gratis aan i.s.m. De Ulebelt, in het kader van Koekstad zonder kinderboerderij? Kletskoek!
Wel graag even aanmelden bij De Ulebelt of via Els Brakman